Jdi na obsah Jdi na menu
 


ANTIK-oddělovač1
  Gaudeamus igitur\Iuvenes dum sumus\Post iucundam iuventutem\Post molestam senectutem\Nos habebit humus - Radujme se tedy\dokud jsme mladí\po radostné mladosti\po žalostném stáří\budeme patřit zemi
ANTIK - oddělovač2
Chceme si poslechnout studentskou hymnu GAUDEAMUS IGITUR? Pokud nikoli, lze přehrávání zastavit stisknutím klávesy escape nebo stop v prohlížeči.  A chceme už začít STUDOVAT?   ILUZE

Na STUDENT-STRÁNCE budu uvádět texty (resp. odkazy na ně), které nějak souvisí s oblastí mého studia (psychosociální vědy, sociální práce, pomáhající profese), a o kterých se domnívám, že by mohly být nějak užitečné, respektive mě něčím zaujaly.

Také budu uvádět vlastní seminární práce (případně i diplomku - dojde-li na ni).
 
Pokud objevím nějakou zajímavou publikaci nebo odborný článek, případnou recenzi na něj také zveřejním (můžete vlastní recenze posílat na mou mailovou adresu (nejlépe ve formátu *.rtf).
 
Také bych ráda umožnila zveřejnění i prací dalších autorek a autorů; pokud budete mít zájem, můžete mi svou práci práci poslat jako přílohu (nejlépe ve formátu *.rtf, případně *.pdf) na mou e-mailovou adresu amicitia@mujmail.cz.
 
Možná některé práce vyvolají i zajímavou diskusi (doufám, že korektně vedenou) v komentářích.

Předpokládám, že při užití zde zveřejněných prací ke studiu (psaní vlastní seminární práce nebo jiného odborného textu) či k inspiraci (popřípadě k polemice), bude dbáno jak pravidel bibligrafických citací, tak také citační etiky.

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =

Časopisy vztahující se k sociální práci v České republice

 

 

  GAUDEAMUS IGITUR
VLASTNÍ PRÁCE:
  RADUJME SE
PRÁCE RŮZNÉ:
 
 
BlueBoard.cz